Állások

Gépészmérnök

Feladatok:

  • Kiserőművek, hőközpontok, távhővezetékek tervezésében történő közreműködés.
  • Beruházások, műszaki-gazdasági előkészítésében, bonyolításában való részvétel.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki  egyetemi végzettség (elsősorban épületgépész, esetleg hőerőgépész).
  • Hőellátás, energetika területen szerzett gyakorlat (min. 3 év).
  • Felhasználói szintű, profi számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad).
  • Dinamikus, kreatív, határozott személyiség.
  • Jó szervező, kommunikációs képesség.
  • Önálló munkavégzés, munkabírás.
  • Precizitás, megbízhatóság.

Előny:

  • Saját gépkocsi.
  • Tárgyalóképes, aktív angol, vagy német nyelvismeret;

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem, továbbfejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest.

Munkaidő:

  • Napi 8 órás, rugalmas.

Fizetés:

  • Megegyezés szerint.

Jelentkezési határidő:

  • 2013. 06. 30.

Elérhetőség

Cím:

1062 Budapest, Székely Bertalan u. 10., I/20.

Telefon/Fax:

354-1992, 354-1993, 354-1942

real-energo@real-energo.hu

Székhely:

2030 Érd, Ligetszépe utca 8.

© Reál-Energo Csoport®  |  Telefon/Fax: 354-1992, 354-1993, 354-1942  |  E-mail: real-energo@real-energo.hu  |  Adatvédelem